+48 736 12 13 13

O nas

O nas

page2_pic1

Kwiaciarnia Jasek znajduje się w centrum miasta Zabrze przy ulicy Wolności 209.

Misją naszej firmy jest przede wszystkim jakość, niezawodność oraz szybkość wykonywania usług w zakresie tworzenia kompozycji kwiatowych, wizualnej oprawy uroczystości, kompleksowej dekoracji wnętrz oraz możliwości wypożyczenia luksusowych samochodów.

Charakteryzuje nas najwyższy poziom wykonywania bukietów oraz kompozycji kwiatowych, na wszelkiego rodzaju okazje i imprezy okolicznościowe, mianowicie: wiązanki ślubne, palmy i wieńce pogrzebowe, dekoracje samochodów, wystrój sal, kościołów i innych pomieszczeń.

Oferta

01

Bukiety okolicznościowe, wiązanki ślubne.

Kompozycje kwiatowe, na wszelkiego rodzaju okazje i imprezy okolicznościowe. Oprawa kwiatowa uroczystości, dekoracje wnętrz i kościołów, bukiety ślubne, strojenie samochodów.

02

Wieńce, palmy, stroiki.

Kosze, wieńce, stroiki oraz znicze. Kompozycje na grób. W okresie świąt wykonujemy różnorodne kompozycje i stroiki z kwiatów żywych, jedwabnych, suszu dekoracyjnego, na świąteczne stoły oraz groby.

03

Wynajem samochodów

Oferujemy wynajem luksusowych samochodów na imprezy okolicznościowe. Wypożyczalnia aut weselnych, strojenie samochodów.

Jasek Kwiaciarnia

Kwiaciarnia współpracuje z producentami, hurtowniami, firmami przewozowymi, także międzynarodowymi, co wiąże się z częstymi dostawami zapewniającymi towar świeży i wysokiej jakości każdego dnia.

Ze względu na pełny, bardzo bogaty asortyment oraz atrakcyjne ceny, cieszymy się dobrą opinią klientów indywidualnych oraz zakładów pracy, których liczba stale rośnie.

Obsługa jest sprawna i kompetentna. Rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę biorąc udział w warsztatach i kursach prowadzonych przez światowych florystów.

Dodatkowo firma umożliwia wypożyczenie na imprezy okolicznościowe luksusowych samochodów. Indywidualnie uzgadnia się cenę oraz okres czasu wypożyczenia samochodu, w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

Przykładamy wiele uwagi i wysiłku, aby klient był zadowolony i obsłużony sprawnie, na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!